Vestigingen

Vestigingen

Rent en Go is een franchiseorganisatie die de formule aanbiedt bij zakelijke partners binnen de automotivebranche. Op diverse locaties in de regio is Rent en Go dus vindbaar. Rent en Go voorziet in diverse mobiliteitsbehoeften van haar klanten. Zo kunt u bij Rent en Go terecht voor het huren of leasen van auto’s.

Graag tot ziens op één van onze vestigingen!

Klik hiernaast op een plaatsnaam voor meer informatie over onze vestigingen.

Vestigingen van Rent en Go in Nederland
Assen

Autobedrijf Oppers
Steenhouwerstraat 1
9403 VP Assen
T. 0592-375024
E. assen@rentengo.nl

Coevorden

Autobedrijf Stroeve
Monierweg 1
7741 KV Coevorden
T. 0524-514100
E. coevorden@rentengo.nl

Dalfsen

Wienen Autotechniek
Wannestraat 2
7722 RT Dalfsen
T. 0529-432159
E. dalfsen@rentengo.nl

Hardenberg

Auto Combi
Koningsspil 1
7773 NJ Hardenberg
T. 0523-271318
E. hardenberg@rentengo.nl

Hengelo

Auto & Service
Vosboerweg 3
7556 BT Hengelo
T. 074-2500318
E. hengelo@rentengo.nl

Nieuwerkerk a/s IJssel

Autobedrijf Neleman
's Gravenweg 32
2911 CG Nieuwerkerk a/d IJssel
T. 0180-312911
E. nieuwerkerk@rentengo.nl